• Káva mletá Popradská EXTRA ŠPECIÁL 250 g + 25 g ZADARMO

Káva mletá Popradská EXTRA ŠPECIÁL 250 g + 25 g ZADARMO

4,39
Bez DPH: 3,66€
Dostupnosť:
2

  • Rýchle doručenie

Pražená mletá káva 100 % arabika


Vlastnosti:

+25 g zadarmo, Originál, Mletá káva, 100 % arabica


Základné marketingové údaje výrobcu:

Popradská káva Extra špeciál originál je legenda medzi kávami. Na Slovensku sa vzrába už 60 rokov a jej tradičná receptúra je od nepamäti spojená s popradským závodom. Receptúru tejto kávy tvorí 100% arabika z oblastí Strednej Ameriky, ako aj Indie či Afriky. Káva má vďaka poctivému praženiu výnimočnú chuť bez známok vyššej horkosti a príjemnú lahodnú arómu. Receptúra je roky nemenná a pravý kávičkár vie, že najlepšie chutí z Vašej obľúbenej šálky, a to zaliatím horúcou vodou. Je to jednoducho rokmi overená klasika.


Pôvod:

Dodatočný popisVyrobené na Slovensku


Skladovanie:

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Príprava a použitie:

Pravý kávičkár vie ako pripraviť dokonalú Popradskú zalievanú kávu: Minimálne 7 g mletej kávy zalejeme 150 ml vriacej vody na dvakrát, a to krúživými pohybmi. Pomiešame a počkáme, kým sa káva neusadí na dne šálky. Odporúčané dávkovanie: 7 g na šálku.


Adresa výrobcu:

Baliarne obchodu, a.s. Poprad Hraničná 664/16 058 58 Poprad Slovensko
Krajina pôvodu:Slovensko (SK)


Veľkosť balenia:

250 g + 25 g


Správne informácie o výrobku vrátane jeho zloženia, výživových hodnôt a alergénov nájdete na obale výrobku. Pred konzumáciou výrobku si prosím prečítajte všetky informácie o výrobku, vrátane informácií o jeho zložení, prísad, alergénov, výživových hodnôt. Tieto informácie sa nachádzajú na obale tohto výrobku.